Listopad 2015

Artukuły 2015 » Listopad 2015

 • WIELKA prośba-wózek dla niepełnosprawnego dziecka

  Jestem mamą  Piotrusia, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce oraz padaczkę.Chłopczyk na prawie 11 lat,niestety nadal nie chodzi. Potrzebuję nowego wózka inwalidzkiego.Jego koszt jest ogromny(ponad 11.000 zł).Bez wózka Piotruś nie może normalnie funkcjonować.

 • Turystyka na obszarach przyrodniczo cennych

  II Międzynarodowa Konferencja Naukowa

  Turystyka jest jedną z podstawowych form współczesnego wykorzystania lasu. O tym jak kształtować ofertę turystyczną na obszarach leśnych chronionych w dniach 22-23 października 2015 roku w Białowieży dyskutowało blisko 100 osób. Byli wśród nich naukowcy z kilkunastu uczelni z kraju i zagranicy, leśnicy, reprezentanci parków narodowych i krajobrazowych, samorządowcy, przedstawiciele przedsiębiorstw turystycznych i organizacji pozarządowych.

 • XXII Prezentacje Zespołów Obrzędowych "BIAŁORUSKI OBRZĘD NA SCENIE"

  Zarząd Główny Białoruskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego
  Hajnowski Dom Kultury
  zapraszają na
  XXII Prezentacje Zespołów Obrzędowych
  "BIAŁORUSKI OBRZĘD NA SCENIE"

 • Akcja Polski Znicz na Białorusi

   

  Na przełomie października i listopada br. Fundacja na rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny zorganizowała po raz 13 akcję „Polski Znicz na Białorusi”. W jej ramach zostały uporządkowane polskie cmentarze wojskowe na Białorusi i przekazano 2180 zniczy i 100 wiązanek.

 • Hajnowski Dom Kultury zaprasza na KONCERT

  KONCERT
  organizowany w ramach Dnia Dawcy Szpiku

  DIMA MAKLAKOW

 • KONCERT „MUZYKA BEZ ZASTRZEŻEŃ” – „Музыка без засцярог”

   

  Kolejna- siódma już edycja koncertów, na których zespoły z Polski i Białorusi grają dobrą rockową muzykę w języku polskim i białoruskim. Pierwszy koncert odbył się już 16 X 2015, teraz czas na drugi 13 XI 2015.